Değerli Sektör Mensubumuz,
 
PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi Organizasyon Komitesi adına sizleri 30 Ekim 2018 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Otel'de düzenlenecek olan 5. PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyarız.
 
Plastik Ambalaj sektöründe yeni teknolojiler ve trendler, hammadde, pazar, inovatif gelişmeler ve tasarım gibi konuların tartılaşacağı Kongremiz bu yıl "Geleceğin Ambalajları" teması ile gerçekleşecektir. Temizlik ve kişisel bakım ürünlerinden yiyecek, içeceklere, giyim tekstilden elektronik ürünlerin ambalajına kadar bir çok ürünün dahil olduğu bu grupta plastik ambalaj sektörü mercek altına alınacaktır.
                    
Bildiğiniz üzere plastik ambalajlar yenilikçi teknolojiler sayesinde giderek daha sofistike, hafif ve çok yönlü bir hale gelmiş ve pek çok alanda cam ve kağıt gibi geleneksel ambalajların yerini almıştır. Tüm sektörlerde olduğu gibi plastik ambalaj sektöründe de inovatif ürün geliştiren ve müşterilerine daha fazla katma değer sunan şirketler için gelecekte fırsatlar doğacağı açıktır. 
 
Bu noktadan hareketle devlet kurumlarından, uluslararası kuruluşlardan, üreticilerden ve akademik çevrelerden önemli temsilcilerin yer alacağı kongremiz; hammadde ve pazar, yeni teknolojiler, inovatif gelişmeler, tasarım ve markalaşma gibi konuların tartışılacağı eşsiz bir forum olacaktır. Dünyanın dört bir yanından tanınmış önde gelen şirketlerden konuşmacı ve uzmanların bilgilerini paylaşacağı Kongremize sizleri davet etmekten Vakfımız adına kıvanç duyuyorum.
 
 
Saygılarımızla,

Burak ÖNDER
PAGEV Yönetim Kurulu Üyesi / Kongre Komite Başkanı


Ajanda

PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi ajanda güncellemelerini buradan takip edebilirsiniz.